Postitame tellimuse alati esimesel võimalusel peale makse laekumist meie pangakontole. 

Kauba kättetoimetamine

Enne tellimuse vormistamist saad valida, kuidas kauba kätte saad. Võimalikud variandid on Smartpost või Omniva pakiautomaat (2,90€) ja tulen ise järgi Pärnusse (0€) Peale tellimuse tasumist postitame kauba 2-5 tööpäeva jooksul.

Kaupade tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada või ümber vahetada samaväärse hinnaga toote vastu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kauba tagastamisega seonduvad kulud tasub tellija. Müüja tagastab tellijale ostust taganemise korral kauba eest tasutud hinna hiljemalt 30 päeva jooksul. Tagastamisele kuuluva kauba postikulu tasub tellija.14-päevane tagastusõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud eritellimusel.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

Klient saab tühistada sooritada tellimuse igal ajal enne Tellimuse “Postitatud” staatust. Tellimuse tühistamiseks tuleb saata vabas vormis teade e-posti aadressile info@kendama.ee. Sellisel juhul kannab Kendama.ee Kliendile raha tagasi 14 päeva jooksul alates tellimuse tühistamise teate kättesaamisest

Kui tellimus on “Postitatud” staatuses, siis tellimust tühistada ei ole võimalik. Sellisel juhul peab Klient toimima kauba tagastamise reeglite järgi

Kendama.ee on õigus tühistada tellimust ühepoolselt juhul, kui tellitav kaup on mingil põhjusel otsas või mõnel muul põhjusel pole tarnitav. Sellisel juhul võtab Müüja ühendust Kliendiga ja pakub alternatiivseid tooteid. Alternatiivsete toodete mitte sobimisel Kliendile, tagastab Kendama.ee 2 päeva jooksul tellimuse eest tasutud raha Kliendi pangakontole.

Toodete saadavus

Teeme kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis tegelikult on otsa saanud, siis võtame esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

Tellimine

Kaupade tellimiseks vali välja sobivad tooted ja lisa need ostukorvi.Kendama ostmisel palun arvestage järgmiste asjaoludega: kendama värv võib erineda tegelikkusest, kuna värvide kuvamine oleneb monitori seadetest. Peale andmete täitmist ja ostu sooritamist saadetakse meilile ettemaksuarve.

Tasumine, hind

Kaupade eest tasumine toimub ettemaksu arve alusel 1 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Tasumisel palun märkida selgitusse arve number. Kui arve ei ole tasutud 1 tööpäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse automaatselt. Ise poodi järgi tulles on võimalik kauba eest tasuda ka kohapeal sularahas kaup broneeritakse poes 2 päevaks. Kõik hinnad on eurodes, kauba kättetoimetamisel lisandub kauba hinnale postikulu 2,90 €.